https://www.piekneoczy.pila.pl/
moje piękne oczy!

Gabinet optometrii

Badania wzroku to nasza specjalność. Zarówno bardzo dobrze wyszkolony personel jak i nowoczesny sprzęt okulistyczny gwarantują komfortowy, precyzyjny dobór szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych.

W trakcie badania zawsze staramy się jasno udzielać odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i skrupulatnie zająć się potrzebami dotyczącymi Państwa oczu.
Jako nieliczni w naszym województwie prowadzimy ćwiczenia wzrokowe, dobór szkieł pryzmatycznych czy aplikację progresywnych soczewek kontaktowych.

W naszym gabinecie każda recepta na okulary i soczewki kontaktowe posiada gwarancję adaptacji, czyli gwarantujemy bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.

Zalecamy aby kontrolować wzrok przynajmniej raz na dwa lata, a dzieci i osoby powyżej 70 roku życia raz na rok – chyba, że Twój specjalista zaleci częstsze wizyty.

Dzięki tak częstym badaniom możesz wykryć wczesne oznaki chorób oczu takich jak jaskra czy zaćma oraz inne ogólne choroby, jak cukrzyca czy nadciśnienie.

Badanie SOCT już w naszym salonie!

1.2.2020
Już teraz zapraszamy wszystkich z Państwa chcących przeprowadzić poszerzoną diagnostykę narządu wzroku wykonywaną za pomocą nowoczesnego urządzenia 3D SOCT Maestro marki Topcon. Badanie OCT, czyli tomografia siatkówki, jest wyjątkowo precyzyjnym badaniem oka. Pozwala szybciej wykryć najpoważniejsze choroby oczu. Ta metoda badania jest  (...)

SOCZEWKI ULTRAFLEX - SKLEP

Nasz zakład poleca soczewki z rodziny UltraFlex™ firmy CooperVision wykonane z unikalnego materiału.
Zapraszamy do sklepu.

TOMOGRAFIA SIATKÓWKI

Badanie OCT u nas w Salonie!

MODA OKULAROWA

Najnowsze trendy modowe, najnowocześniejsze materiały i najwyższa jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych opraw.

SOCZEWKI
KONTAKTOWE

Okulary to nie jedyna możliwość korekcji widzenia. Zarejestruj się na badanie i zyskaj nową jakość widzenia!
Zakład Optyczny W. i A. Zabel s.c.
pl. Zwycięstwa 11
64-920 Piła

tel. 67 215 52 89
salon@piekneoczy.pila.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00