https://www.piekneoczy.pila.pl/
moje piękne oczy!

Dobór soczewek kontaktowych

Dlaczego soczewki kontaktowe?

Bywają sytuacje, w których noszenie okularów może wydawać się państwu niekomfortowe:

Dzięki naszej ofercie soczewek kontaktowych maja państwo alternatywę. Salon Optyczny Piękne Oczy w Pile oferuje wyłącznie najwyższej  jakości soczewki od najlepszych producentów na świecie.

Jakie soczewki kontaktowe?

W pierwszej kolejności, w naszym gabinecie specjalista z dziedziny kontaktologii dopasuje odpowiednie dla Ciebie, najlepszej jakości soczewki czołowych producentów takich jak:

Ale według naszych standardów samo badanie wzroku i dobór soczewki nie jest wystarczający. Podczas tak zwanego doboru soczewek kontaktowych nasz specjalista, kontaktolog-optometrysta, nie tylko dobierze Tobie prawidłowe soczeki kontaktowe, ale również nauczy odpowiedniego obchodzenia się z produktami kontaktologicznymi, nauczy prawidłowego zakładania i zdejmowania soczewek oraz po pewnym okresie pierwszego ich użytkowania zaprosi na kontrolę. Wszystko po to aby zapewnić jak najlepszy komfort noszenia soczewki poprzez jej prawidłowy, profesjonalny dobór oraz odpowiednie poinstruowanie początkującego użytkownika.  

Jednkaże to nie wszytko. Podczas takiego badania otrzymasz parę próbną indywidualnie dobranych soczewek kontaktowych w celu ich przetestowania oraz zestaw startowy zawierający płyn do pielęgnacji, pojemnik do przechowywania oraz czytelną instrukcję obsługi, po to abś mógł pewnie i bezpiecznie wkroczyć w świat nieskręmpowanego i komfortowego widzenia, zapewnionego przez soczewki kontaktowe. 

Taki dobór soczewek jest też wspaniałym rozwiązaniem dla stałych użytkowników soczewek kontaktowych poszukujących bardziej komfortowych rozwiązań od obecnie używanych. Dzięki temu dajemy wam możliwość przetestowania nowych i nowoczesnych produktów bez ryzyka nieprawidłowego doboru parametrów samej soczewki. Tym wszystkim zajmą się nasi specjaliści. 

Badanie o wartości 200-250zł obejmuje: dobór soczewek, pełne szkolenie z obchodzenia się z soczewkami, naukę zakładania i zdejmowania, zestaw startowy (płyn do pielęgnacji, pojemnik, instrukcję użytkowania) oraz kontrolę po aplikacji. 

Już dziś zmień swoje widzenie i przyjdź na dobór soczewek! Zapraszamy!

Cena badania zawiera pierwszą parę miesięcznych soczewek, płyn do pielęgnacji i pojemnik.

Badanie SOCT już w naszym salonie!

1.2.2020
Już teraz zapraszamy wszystkich z Państwa chcących przeprowadzić poszerzoną diagnostykę narządu wzroku wykonywaną za pomocą nowoczesnego urządzenia 3D SOCT Maestro marki Topcon. Badanie OCT, czyli tomografia siatkówki, jest wyjątkowo precyzyjnym badaniem oka. Pozwala szybciej wykryć najpoważniejsze choroby oczu. Ta metoda badania jest  (...)

SOCZEWKI ULTRAFLEX - SKLEP

Nasz zakład poleca soczewki z rodziny UltraFlex™ firmy CooperVision wykonane z unikalnego materiału.
Zapraszamy do sklepu.

TOMOGRAFIA SIATKÓWKI

Badanie OCT u nas w Salonie!

MODA OKULAROWA

Najnowsze trendy modowe, najnowocześniejsze materiały i najwyższa jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych opraw.

SOCZEWKI
KONTAKTOWE

Okulary to nie jedyna możliwość korekcji widzenia. Zarejestruj się na badanie i zyskaj nową jakość widzenia!
Zakład Optyczny W. i A. Zabel s.c.
pl. Zwycięstwa 11
64-920 Piła

tel. 67 215 52 89
salon@piekneoczy.pila.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00