https://www.piekneoczy.pila.pl/
moje piękne oczy!

Szkła okularowe

Jeśli chodzi o najważniejszy element okularów jakim bez wątpienia są szkła okularowe, oferujemy państwu najlepszych producentów na rynku:

W Salonie Optycznym "Piękne Oczy" w Pile  nie oferujemy szkieł z segmentu tzw. „no name” (bez nazwy) są  to przeważnie produkty pochodzenia azjatyckiego bardzo niskiej jakości. Ze smutkiem stwierdzamy, że produkty te są coraz powszechniej „wciskane” nieświadomym klientom. Tego typu praktyki są nam zupełnie obce i nie mieszczą się w standardach, które sobie narzuciliśmy. Dla potwierdzenia jakości szkieł jakie zastosowaliśmy przy odbiorze gotowych okularów otrzymują Państwo zawsze oryginalne opakowania po zainstalowanych soczewkach jak i wszelkie certyfikaty jakości dostarczone przez wybranego producenta. Nasz kompetentny i dobrze wyszkolony personel zawsze chętnie służy pomocą i doradzi najlepsze rozwiązania przy wyborze odpowiednich szkieł i opraw.

Badanie SOCT już w naszym salonie!

1.2.2020
Już teraz zapraszamy wszystkich z Państwa chcących przeprowadzić poszerzoną diagnostykę narządu wzroku wykonywaną za pomocą nowoczesnego urządzenia 3D SOCT Maestro marki Topcon. Badanie OCT, czyli tomografia siatkówki, jest wyjątkowo precyzyjnym badaniem oka. Pozwala szybciej wykryć najpoważniejsze choroby oczu. Ta metoda badania jest  (...)

SOCZEWKI ULTRAFLEX - SKLEP

Nasz zakład poleca soczewki z rodziny UltraFlex™ firmy CooperVision wykonane z unikalnego materiału.
Zapraszamy do sklepu.

TOMOGRAFIA SIATKÓWKI

Badanie OCT u nas w Salonie!

MODA OKULAROWA

Najnowsze trendy modowe, najnowocześniejsze materiały i najwyższa jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych opraw.

SOCZEWKI
KONTAKTOWE

Okulary to nie jedyna możliwość korekcji widzenia. Zarejestruj się na badanie i zyskaj nową jakość widzenia!
Zakład Optyczny W. i A. Zabel s.c.
pl. Zwycięstwa 11
64-920 Piła

tel. 67 215 52 89
salon@piekneoczy.pila.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00